Detajet e prones

TRR-0618-1302 Jepet me qera vile ne Selite - Tirane

  • 20
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16

Qera 2,000 Euro muaji - Vila

Jepet me qera vile ne Selite 
Ka nje siperfaqe trualli prej 270 m2.
Jane tre kate dhe kati nentoke qe parkohen 2 makina 50 m2
Kati pare ( baza e ndertimit 140 m2 se bashku me shkallet +2 ballkone.
Ka hollin e madh 100 m2, tualet i nadh me dritare.
Kati i dyte sip 140 m2.
Jane tre dhoma te medha, nje tualet , dhe dy ballkone.
Kati 3 me siperfaqe  140 m2, 2 dhoma dhe verande e madhe.
Sip totale ndertimit eshte 470 m2.
Sip e truallit te lire eshte  130 m2 e cila eshte me porte me vete .
Ka ambiente gjelberuese dhe shplodhese.
Eshte shume e pershtateshme per rezidence banimi, zyra, fondacione dhe sidomos per kopesht. Ka orientim 360 grade me diell dhe ajer dhe lokacion shume te mire.
Ka infrastrukture te shkekqyer. Ka funksion dhe dalje ne rrugen krysore me qendren e Tiranes dhe Tegum.
Cmimi i qerase. 2000 euro/ muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme