Detajet e prones

TRR-0618-1304 Jepet me qera truall + objekt me siperfaqe prej 500 m2 - Tirane

Property ID : TRR-0618-1304

Qera 1,500 Euro muaji - Ambjente biznesi
560 m2 1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera truall + objekt me siperfaqe prej 500 m2 prane ne laprak prane doganes 
Ka dhe nje objekt 60 m2
Ka dhe bar- restorant
Ndodhet buze rruge kryesore
Ka Fasade 20 m nga Rruge kryesore
Eshte shum e pershtatshme per lavazh
Ka mundesi per parkim deri ne 50 makina
Cmimi i qerase 1500 euro/muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme