Detajet e prones

TRR-0618-1305 Jepet me qera vile prane Ambasades Amerikane - Tirane

  - Vila

Jepet me qera vile prane Ambasades Amerikane me siperfaqe totale 376 m2 e ndare ne dy kate.
Kati pare ka siperfaqe prej 126 m2 eshte e pershtateshme per biznes,
Banke, kompani telefonike etj. ka nje dhome me tualet brenda , ka dhe nje magazine
Ka lartesi 5.20 m, aspirim qendror dhe aspirim
Kati i dyte me siperfaqe 250m2 , eshte i mobiluar per rezidince banimi me tre dhoma gjumi, dy soxhorno te medhaja ambjent gatimi, 2 tualete te medhaja me dritare
Ka dhe nje studio.
Ka kondicionim cdo dhome.
Jepen me qera vec e vec dhe bashke.
Ka aredim fantastik
Kati pare me qera ( njesi) 800 euro neto/muaji( pa taksa)
Kati i dyte ( banim) 1000 euro./muaji
Jepet edhe per zyra pasi eshte shume e pershtateshme.
Qera per siperfaqen totale 376 m2 -1600 euro ne muaj.
Jane dhe dy vende parkimi.
Rezidenca ka porte ne vete. Ka elemente sigurie dhe gjelbrim dhe qetesi absolute.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme