Detajet e prones

TRR-0618-1306 Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen ”Mustafa Matohiti”. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11

Property ID : TRR-0618-1306

Apartamente me qera, Qera 420 Euro muaji - Apartamente 1+1
82/ m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 ne Rrugen ”Mustafa Matohiti”.
Me nje siperfaqe prej 82 m2 dhe me orientim nga jug-lindja.
Ndodhet ne katin e 6-te.
Eshte totalisht i mobiluar shum mire
I organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , dhome gjumi , tualet , ballkon
Cmimi i qerase 420 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme