Detajet e prones

TRR-0618-1307 Jepet Hotel me qera te Blv. Barjam Curri. - Tirane

Property ID : TRR-0618-1307

Qera 3,000 Euro muaji - Hotel

Jepet Hotel me qera te Blv. Barjam Curri.
Ka total 8 dhoma.
Cdo dhome ka krevat dopjo dhe tek.
Bar restorant.
Ka nje siperfaqe prej 320 m2 ndertim, 3 kate + papafingo.
Cmimi i qerase 3000 euro/muaji

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme