Detajet e prones

TRR-0618-1308 Jepet me qera dubleks prane Gjykates se Rrethit. - Tirane

Property ID : TRR-0618-1308

Qera 800 Euro - Ambjente biznesi

Jepet me qera dubleks prane Gjykates se Rrethit.
Ka nje siperfaqe prej 130 m2 secila nga 65 m2
Ndodhet ne katin e dyte dhe te trete.
Jepet per zyra.
Punime cilesore.
Cmimi i qerase 800 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme