Detajet e prones

TRR-0618-1311 Jepet me qera restorant - Tirane

Property ID : TRR-0618-1311

Qera 600 Euro muaji - Restorant

Jepet me qera restorant
Ka nje siperfaqe prej 90 m2 me certifikate pronesie, ne fakt eshte 90 m2 bashke me verande 6 m2 ku mban 2 tovolina.
Restoranti ka nje xhiro te konsiderueshme me prodhime tradicionale.
Ka 44 vende me te ulur.
Ka nje arredim shume te mire , aspirim, kondicionim perfekt.
Ndodhet ne rruge kryesore dhe nje zone mjaft te populluar.
Funksionon jo vetem restorant por edhe si bar kafe ku pervec kuzhines ka edhe banakun.
Cmimi i qerase 600 Euro/muaji (i diskutueshem) dhe shitje biznesi 5000 euro.

 

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme