Detajet e prones

TRR-0618-1313 Jepet me qera apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukura ne tirane ndertim te vitit 2019 ndodhen ne qender te Tiranes - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 15

Property ID : TRR-0618-1313

Apartamente me qera, Qera 450 Euro muaji - Apartamente 2+1
123.8 m2 2 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te bukura ne tirane ndertim te vitit 2019 ndodhen ne qender te Tiranes
Ka nje siperfaqe prej 123, 8 m2 bruto , neto 106.8 m2
Ndodhet ne katin e 5 banim ,me ashensor.
Ndodhet ne nje nga komplekset me te bukur , me ambjente clodhese , gjelberimi, reklasuese elemete sigurie , sisteme kamera cilesi shum e larte ndertimi.
Apartamenti eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe Ballkon qe ka dalje ne guzhine dhe ne dy dhomat e gjumit.
Apartamenti disponon kundrabufene , sobe , dhe furre , eshte me parket , me sistem ndrohje ftohje chiller .
Ndertime shum cilesore dopio termoizolim , muret vetratat te gjitha te importit
Cdo gje eshte e re, super komoditet dhe cilesi.
Disponon dhe parkim
Ndertimi , parkimi dhe ambjentet jane te standarteve eruropiane
Cmimi i parkimit 50 euro/ muaji
Cmimi i qerase 450 euro /muaji

 

                                                                

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme