Detajet e prones

TRR-0618-1317 Jepet me qera ambjent - Tirane

Property ID : TRR-0618-1317

Qera 20 Euro m2 - Ambjente biznesi

Jepet me qera ambjent
Ndodhet ne bulevardin deshmoret e kombit
Ka nje siperfaqe prej 760 m2
Ndodhet ne katin e pare , i dyti mbi dyqane
Ka pamje nga bulevardi dhe kryeministria
Eshte e pershtatshme per Bank , organizata te ndryshme jo qeveritare , call center etj
Cmimi i qerase 20 euro/m2

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme