Detajet e prones

TRR-0618-1323 Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok te Qendra Hekla - Tirane

 • WhatsApp Image 2019-02-25 at 12.07.58
 • WhatsApp Image 2019-02-25 at 12.07.57
 • WhatsApp Image 2019-02-25 at 12.07.57(1)
 • 8
 • 7
 • 1
 • 2
 • 3
 • 5
 • 6

Property ID : TRR-0618-1323

Apartamente me qera, Qera 600 Euro muaji - Apartamente 2+1
137m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ne bllok te Qendra Hekla
Ka nje siperfaqe prej 137 m2
Ndodhet ne katin e 7 me ashensor
Eshte emobiluar per banim.
Jepet dhe per zyra
Eshte i organizuar ne soxhorno , ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , ballkon , 2 tualete
Apartament me kushte shum te mira , me sistem ngrohje ftohje , sherbim ruajtje me roje 24 ore
Cmimi i qerase 600 euro/ muaji

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme