Detajet e prones

TRR-0618-1325 Jepet me qera zyre, 2+1 prane pallatit me shigjeta, ndodhet ne katin e dyte te banimit. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6

Property ID : TRR-0618-1325

Apartamente me qera, Qera 650 Euro muaji - Apartamente 2+1
90 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera zyre, 2+1 prane pallatit me Shigjeta, ndodhet ne katin e dyte te banimit.
Ka nje siperfaqe prej 90m2
Ndertime shum cilesore dopio termoizolim ,muret vetratat te gjitha te importit
Cdo gje eshte e re, super komoditet dhe cilesi.
I ka te gjitha aksesoret grila elektrike kondicionim multi daikin vidiocitofoni etj.Ndertime shum cilesore dopio termoizolim , muret vetratat te gjitha te importit
Cdo gje eshte e re, super komoditet dhe cilesi.
Cmimi i qerase 650 euro/muaji pa taksat

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme