Detajet e prones

TRR-0618-1326 Jepet me qera tek Birra Tirana dhe spitalit Amerikan 3 ne rrugen e Kavajes, 10 nga rruga kryesore. - Tirane

  • 4
  • 5
  • 3
  • 11
  • 12
  • 1
  • 3
  • 6

Property ID : TRR-0618-1326

Qera 280 Euro muaji - zyra
200 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera tek Birra Tirana dhe spitalit Amerikan 3 ne rrugen e Kavajes, 10 nga rruga kryesore.
Ka nje siperfaqe totale prej 200m2, ka dy hapsira te hapura (open space), njera 165 m2 dhe tjetra 35 m2, nje tualet.
ndodhet ne katin e dyte me shkalle nga jashte.
E pershtatshme per aktivitete te ndryshme si call center, zyra etj .
Ka linjen e rregullt te autobuzit te tirane kombinat per punonjesit dhe eshte prane stacionit autobuzit.
Cmimi i qerase 330 euro / muaji i diskutueshem

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme