Detajet e prones

TRR-0618-1327 Jepet me qera ambjent te Rruga e Kavajes - Tirane

Property ID : TRR-0618-1327

Qera 6,000 Euro muaji - Ambjente biznesi

Jepet me qera ambjent  te Rruga e Kavajes
Kati i pare dhe i dyte i nje pallati te ri kryesisht me sherbime
me fasade xhami te madhe
Ka mundesi reklamimi shum te mire
Kati i pare me siperfaqe 285 m2 cmimi i qerase 3400 euro/ muaji
Kati i dyte me siperfaqe 285 m2 cmimi i qerase 2600 euro / muaji
Eshte e pershtatshme per show room mobileri, call center , banke , fondacione , laboratore te ndryshme etj
Jepen katet dhe vec dhe bashke

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme