Detajet e prones

TRR-0618-1331 Jepen me qera zyra ne rrugen e Elbasanit. - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 8

Property ID : TRR-0618-1331

Qera 1,000 Euro muaji - zyra
300 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepen me qera zyra ne rrugen e Elbasanit.
Ka nje siperfaqe prej 300 m2
Eshte shum e pershtatshme per zyra te ndryshme , call center , qender kursesh etj
Mund te jepet dhe 150 m2 , sipas preferences se klinetit
Cmimi per te gjithe siperfaqen prej 300 m2 1000 euro/ muaji  pa taksa
Cmimi per siperfaqet 150 m2 500 euro/ muaji  pa taksa

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme