Detajet e prones

TRR-0618-1333 Jepet me qera vile 3 kateshe te ish statcioni i fundit i Tiranes se Re. - Tirane

 • WhatsApp Image 2019-03-15 at 11.40.12(1)
 • WhatsApp Image 2019-03-15 at 11.40.13(1)
 • WhatsApp Image 2019-03-15 at 11.40.13
 • WhatsApp Image 2019-03-15 at 11.40.14(1)
 • WhatsApp Image 2019-03-15 at 11.40.14
 • WhatsApp Image 2019-03-15 at 11.40.15(1)
 • WhatsApp Image 2019-03-15 at 11.40.15
 • WhatsApp Image 2019-03-15 at 11.40.16(1)
 • WhatsApp Image 2019-03-15 at 11.40.16
 • WhatsApp Image 2019-03-15 at 11.40.17(1)
 • WhatsApp Image 2019-03-15 at 11.40.17
 • WhatsApp Image 2019-03-15 at 11.40.18(1)
 • WhatsApp Image 2019-03-15 at 11.40.18
 • WhatsApp Image 2019-03-15 at 11.40.19
 • 22
 • 1 - Copy
 • 2 - Copy
 • 3 - Copy
 • 4 - Copy
 • 5 - Copy
 • 6 - Copy
 • 7 - Copy
 • 8 - Copy
 • 9 - Copy
 • 10 - Copy
 • 11 - Copy
 • 11
 • 12
 • 13
 • 18
 • 20
 • 17
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15

Property ID : TRR-0618-1333

Qera 1,300 Euro muaji - Vila
500 m27 Dhoma Gjumi4 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera vile 3 kateshe te ish statcioni i fundit i Tiranes se Re.
Ka nje siperfaqe nderimi prej 500 m
Ka total 11 dhoma , ne cdo kat ka nje tualet.
Ka 223 m2 oborr te gjelberuar , per te parkuar 4 makina
Kati i pare eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , soxhorno e madhe dhe me ambjent gatimi , tualet i madh me dritare
Kati i dyte eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , sorxhorno e madhe , ambjent gatimi , tualet i madh me dritare
Kati i trete papafingo e gjitha me dru , e organizuar ne 3 dhoma gjumi
Jane totalisht te mobiluara shum mire
Ne oborr ka dhe nje ndertim 20 m2
Eshte shum e pershtatshme per banim , azil , kopesht , zyra , rezidenc etj
Neqoftese jepet per zyra pronari e heq mobilimin
Jepet me qera e gjitha ose vec e vec , kati i pare jepet me qera 500 euro/ muaji
Kati i dyte dhe papafingo qe lidhen me shkalle nga brenda mund te jepen bashke cmimi i qerase 800 euro/ muaji
Cmimi i qerase per te gjihen 1300 euro/ muaji

Prona te ngjashme