Detajet e prones

TRR-0618-1339 Jepet me qera apartament 2+1 per banim ose per zyra ndodhet prane shallvareve ne qender - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

Property ID : TRR-0618-1339

Apartamente me qera, Qera 500 Euro muaji - Apartamente 2+1
73.62 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 per banim ose per zyra ndodhet prane shallvareve ne qender
Ka nje siperfaqe prej 73.62 m2
Ndodhet ne katin e 4 nga toka te nje pallati pa ashensor
Eshte i organizuar ne soxhorno ,ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi, tualet
Eshte i rikonstruktuar totalisht, me parket dhe duralumin.
Ka orientim jug lindje me diell dhe drite.
Cmim i qerase 500 euro/ muaji me kuzhine te mbaruar.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme