Detajet e prones

TRR-0618-1341 Jepet me qera apartament per zyra 2+1 prane Gjykate se Rrethit - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11

Property ID : TRR-0618-1341

Qera 500 Euro muaji - Apartamente 2+1
122  m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament per zyra 2+1 prane Gjykate se Rrethit
Ka siperfaqe prej 122 m2
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor
Eshte e organizuar ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje te madhe + ngrenie dhe gatim, korridor, 2 tualete dhe 1 ballkon i madh.
Orientimi eshte nga jug-lindje , e kap dielli gjate gjithe kohes.
Cmimi i qerase 500 euro/ muaj, bashke me taksen 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme