Detajet e prones

TRR-0618-1343 Jepet me qera kati 2 i nje vile, 3+1, ndodhet te tregu Elektrik - Tirane

 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 19
 • 20

Property ID : TRR-0618-1343

Qera 350 Euro muaji - Apartamente 3+1
140 m2 3 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera kati 2 i nje vile, 3+1, ndodhet te tregu Elektrik 
Ka nje siperfaqe prej 140 m2,
Eshte totalisht e mobiluar ne menyre bashkekohore
Eshte me internet, oborr te gjelberuar , parkim per 2 makina,
Eshte me hyrje me vete, Jepet javore dhe ditore
Cmimi i qerase 350 euro/muaj. 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme