Detajet e prones

TRR-0618-1344 Jepet me qera Vile e pershtatur per hostel - Tirane

 • 4
 • 5
 • 7 - Copy
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
 • 16
 • 17
 • 18
 • 19
 • 21
 • 23
 • 24
 • 25
 • 26
 • 28
 • 30
 • 31
 • 32

Property ID : TRR-0618-1344

Qera 1,200 Euro muaji - Vila
116.20 m2 2 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera Vile e pershtatur per hostel
Ka nje siperfaqe trualli prej 116.20m2 , siperfaqe totale e ndertimit te dy kateve 125.1m2
dhe me siperfaqe oborri te jashtem 64.5 m2.
Ndodhet ne qender te Tiranes , prane pazarit te ri
Eshte e ndare ne dy apartamente te mobiluara , me kushte hotelerie
Jepen me qera ditore ,javore dhe mujore
Parkim i garantuar per 2 makina, por mund te parkohen dhe 4 makina
Cmimi per qerane ditore 50 euro +parkimi,
Cmimi per qerane javore 300 euro
Cmimi per qerane mujore oferte 550 euro
Jane te perfshira ne cmim drita , uje, internet dhe parkim i makines

Cmimi i qerase 1200 euro/ muaji 

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme