Detajet e prones

TRR-0618-1348 Jepet me qera apartament 1+1 ne qender prane mullirit te vjeter - Tirane

  • 13

Property ID : TRR-0618-1348

Apartamente me qera 400 Euro muaji - Apartamente 1+1
70 m2 2 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 1+1 ne qender prane  mullirit te  vjeter 
Ka nje siperfaqe prej 70 m2
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri
Eshte e organizuar ne dy dhoma te medhaja dhe tualet te madh ,
Ka vetem kundrabufen
Jepet per zyra dhe per banim
E pa banuar ndonje here
Cmimi i qerase per zyra 400 euro / muaji bashke me taksa ,

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme