Detajet e prones

TRR-0618-1351 Jepet me qera dyqan te Bulevardi qendror Zogu I - Tirane

  • viber image 2019-04-03 , 18.18.56

Property ID : TRR-0618-1351

Dyqane me qera 2,000 Euro muaji - Dyqan
329 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera dyqan tek bulevardi zogu i pare
Ka nje siperfaqe prej 259 m2 me letra +70m2, total 329m2
Eshte gjysem bodrum pasi nga njeri krah eshte me shkalle poshte ndersa nga krahu tjeter eshte i lart, ka drite gjate gjithe kohes, nje pjese me fasade xhami, ndodhet buze rruge, ka 2 tualete dhe nje magazine.
Eshte i pershtatshem per cfare do lloj aktiviteti,– qender fitnesi dhe terapi , palester force, qender shendetesore, poliinike  mjekesore, klinike dentare, supermarket, market bio
Cmimi i qerase 2000 Euro/ muaji neto

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme