Detajet e prones

TRR-0618-1354 Jepet me qera tek Rr. Elbasanit, kati i 4 papafingo, i nje vile 4 kateshe - Tirane

 • 15
 • 14
 • 12
 • 10
 • 9
 • 8
 • 6
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2

Property ID : TRR-0618-1354

Apartamente me qera, Qera 370 Euro muaji - Apartamente 3+1
3 Dhoma Gjumi2 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Jepet me qera tek rr. Elbasanit , kati i 4 papafingo, i nje vile 4 kateshe
Ka nje siperfaqe prej 165m2
Me kushte te larta sigurie dhe qetesie.
Eshte e organizur ne 3+1 ne soxhorno te madhe , bashke me ambjent ngrenje gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 tualete te medha me dritare , verande 100 m2 , ka vend parkimi
Eshte totalisht i mobiluar shum mire, me te gjitha kushtet e nevojshme
Cmimi i qerase 370 €/ muaji

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme