Detajet e prones

TRR-0618-1358 Jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen Myslym Shyri - Tirane

Property ID : TRR-0618-1358

Apartamente me qera, Qera 350 Euro muaji - Apartamente 2+1
116 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ne Rrugen Myslym Shyri
Ka nje siperfaqe prej 116m2
Ndodhet ne kati 9 te nje pallati te ri me ashensor
Eshte e organizuar ne soxhorno bashke me ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , 1 ballkon , nje tualet dhe nje depo.
Eshte totalisht e mobiluar me mobilim bashkekohor.
Cmimi i qerase 350 euro/muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme