Detajet e prones

TRR-0618-1359 Jepet me qera Hotel ne qender te Tiranes - Tirane

Property ID : TRR-0618-1359

Qera 10,000 Euro - Hotel
18 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet me qera Hotel.
Ne Tirane. Godine me vete.
Ndodhet:Ne nje nga rruget me kryesore prane qendres se Tiranes.
Ka 18 dhoma.
Nga te cilat 15 jane Dopjo.
Tre dhoma teke qe hapen behen dopje.
Ka bar, restoran, recepsion, verande dhe 5 vende parkimi.
Arredim perfekt i ri.
Jepet me qera 10.000 euro ne muaj.
Garancia kontraktuale eshte 70.000 euoro, e cila eshte e kthyeshme ne perfundim te kentrates dhe hoteli dorezohet ne rregull.
Qeraja eshte me parapagim per 6 muaj.
Kontrata mbyllet me 130.000 euro.
Kontrata afategjate.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme