Detajet e prones

TRR-0618-1363 Jepet me Qera hotel ne qender te Tiranes - Tirane

Property ID : TRR-0618-1363

Qera 7,500 Euro muaji 
12 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet me Qera hotel ne qender te Tiranes
Ka total 12 dhoma.
Nga te cilat 3 jane suita, 3 Daubel standart room, 6 dabel room single bet..
recepsion, bar, restorant me kuzhine,
Ka dhe hapsira te tjera qe plotesohen 17 dhoma dhe salle konferencash 180 m2.
Ka dy vende parkimi me pagese para hotelit.
Ka sistem i kondicionimi Daiking, Aspirim, Ngohje me kaldaje.
Gjeneratore.
Cmimi i qerase 7500 euro.
Hoteli eshte 6  kate eshte me ashensor
Ka mundesi shtimi te dhomave neqoftese investohet te sallat e konferencave .

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme