Detajet e prones

TRR-0618-1364 Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen myslym shyri - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 11
 • 12

Property ID : TRR-0618-1364

Apartamente me qera, Qera 350 Euro muaji - Apartamente 2+1
116 m2 2 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 ne rrugen myslym shyri
Ka nje siperfaqe prej 116m2 ,
Ndodhet ne kati 9 te nje pallati te ri me ashensor
Eshte e organizuar ne soxhorno bashke me ambjent gatimi , 2 dhoma gjumi , 1 ballkon , nje tualet dhe nje depo ,
Eshte totalisht e mobiluar me mobilim bashkekohor
Cmimi i qerase 350 euro/ muaji

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme