Detajet e prones

TRR-0618-1365 Jepet me qera e pershtatshme per hotel - Tirane

Property ID : TRR-0618-1365

Qera 2,000 Euro muaji - Vila
550 m2 20 Dhoma Gjumi  Shto ne liste Printo

Jepet me qera vile mjaft e pershtatshme per hotel
Ndodhet ne hyrje te qytetit Studenti, prane Universitetit Metropolitan
Eshte e ndare ne 4kate me siperfaqe 550 m2
Kati i pare ka nje siperfaqe prej 100 m2 i cili mund te sherbeje per sherbim , sic mund te jete recepsion dhe nje bar kafe
3 katet e tjera me siperfaqe 450 m2 sherbejne si dhoma hoteli
Secili kat ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe jane te organizuara ne 5 dhoma dhe 2 tualate secili Vila ka oborr ne sfrutezim me siperfaqe 500 m2 , i cili mund te gjelberohet per ambjente clodhese , eshte me porte me vete.
Ka parkim per 10-15 makina.
Mund te leshohet me qera ditore , javore , mujore
Njihet dhe investimi qe mund te behet per ta pershtatur me kushte hotelerie.
Cmimi i qerase 2000 euro/ muaji

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme