Detajet e prones

TRR-0618-1046 Jepet me qera garsoniere ne qender tek shallvaret - Tirane

 • 20140823_141250
 • 20140823_141303
 • Garsonieri 1
 • Garsonieri 2
 • Garsonieri 3
 • 20140823_141138
 • 20140823_141145
 • 20140823_141154
 • 20140823_141210
 • 20140823_141229
 • 20140823_141242

Property ID : TRR-0618-1046

Qera 200 Euro muaji - Garsoniere
36.6 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera garsoniere ne qender tek shallvaret
Ka nje siperfaqe prej 36.6 m2
Ndodhet ne katin e 3 pallat i ri me ashensor i mobiluar shume mire dhe i rikonstruktuar, ka kondicioner, grila kundra diellit dhe shtruar me parket.
Orientimi jug-lindje.
Cmimi 200 euro / muaji 

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme