Detajet e prones

TRR-1015-287 Jepet me qera dyqan buze rruges se Tregut Elektrik - Tirane

Property ID : TRR-1015-287

Dyqane me qera, Qera 357 Euro /muaj - Dyqan
55 m21 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera dyqan buze rruges se Tregut Elektrik.
Ndodhet buze rruge me nje siperfaqe te brendshme prej 55 m2 , ka depo dhe tualet brenda.
Me ambjent te jashtem te shfrytezueshem prej 14 m2.
Ambjenti eshte i rregullt i pershtatshem per minimarket, farmaci, kancelari etj.

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme