Detajet e prones

TRR-1015-289 Bar-kafe, vinoteke me qera ne Blv. Gjergj Fishta - Tirane

Property ID : TRR-1015-289

Dyqane me qera, Qera 1,500 Euro /muaj - Dyqan
130 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Bar-kafe, vinoteke me qera ne Blv. Gjergj Fishta.
Ndodhet buze rruge kryesore dhe pozicionohet ne nje zone te frekuentuar nga njerezit gjate gjithe dites.
Ka nje siperfaqe prej 130 m2 dhe verande te shfrytezueshme prej 40 m2.
Aktualisht eshte i arreduar ne menyre moderne dhe teper komode.
Biznesi shitet 30.000 euro.
Cmimi i qerase 1500 euro/muaj.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme