Detajet e prones

TRR-1015-302 Magazine me qera ne rrugen Frosina Plaku - Tirane

  • 1 001
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

Property ID : TRR-1015-302

Qera 3 Euro /m2 - Magazine
454  m23 Tualet  Shto ne liste Printo

Magazine me qera ne rrugen Frosina Plaku.
Ndodhet buze rruge dhe e aksesushem nga makinat, kamionet, rrafsh me token.
Magazina ka nje siperfaqe totale prej 454 m2 te organizuar ne 3 ambjente:
-Ambjent me siperfaqe 268 m2 me tualet dhe ambjent per zyra
-2 ambjente me siperfaqe perkatese prej 93 m2 me tualet brenda.
Magazina ka nje lartesi prej 4 m dhe eshte e pershtatshme per kete lloj aktiviteti.
Cmimi 3-5 euro/m2 ne varesi te siperfaqes.

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme