Detajet e prones

TRR-1015-303 Bar-restorant me qera ne Qender te Tiranes - Tirane

Property ID : TRR-1015-303

Qera 3,500 Euro /muaj - Bar, Restorant
700 m24 Tualet  Shto ne liste Printo

Bar-restorant me qera ne Qender te Tiranes.
Ndodhet ne nje zone te frekuentuar nga njerezit, prane institucioneve zyrave duke ju ofruar dhe fasilitetin e gjetjes nga klientet.
Ambjenti eshe I organizuar ne:
-Kati I pare Bar me verande me siperfaqe 200 m2 me 20 tavolina
-Ambjenti I brendshem me siperfaqe 150 m2 ku perfshihet banaku, kuzhina, 2 tualete, jane vendosur 20 tavolina.
-Kati I 2-te restoant peshku-piceri me gatime tradicionale me siperfaqe prej 150 m2 ku jane vendosur 18 tavolina.
-Kati I 3-te Bar-restorant me siperfaqe totale prej 200 m2 ku 150 m2 eshte verande e mbuluar dhe 50 m2 verande verore.Ka shkalle te vecanta vetem per kete kat rret 27 tavolina me 2 tualet, paratualet.

Kontrata e qerase 8 vjet:
4vjet me 3500 euro + 4 vjet me 4000 euro/muaj

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme