Detajet e prones

TRR-1015-310 Vile 3-kateshe me qera ne fillim te Selites buze rruge - Tirane

 • P3050063
 • P3050064
 • P3050065
 • P3050066
 • P3050073
 • P3050074
 • P3050075
 • P3050076
 • P3050077
 • P3050078
 • P3050079
 • P3050080
 • P3050081
 • P3050082
 • P3050083
 • P3050084
 • P3050086

Property ID : TRR-1015-310

Qera 1,500 Euro /muaj - Vila
420 m29 Dhoma Gjumi3 Tualet  Shto ne liste Printo

Vile 3-kateshe me qera ne fillim te Selites buze rruge
Pozicionohet ne nje zone vilash, buze rruges kryesore.
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe totale prej 300 m2 dhe ndertim 420 m2 te organizuar ne 3 kate me siperfaqe ndertimi secila prej 140 m2.
Secili kat ka organzixim 3+1 me 2 tualet dhe ballkone.
Ofrohet e mobiluar.
Ka oborr te lire prej 160 m2 i sistemuar i gjelberuar me lule dhe peme te ndryshme.
Rrethuar me mure dhe me vend parkimi.
E pershtatshme per banim, fondacione, bar-restorant, zyra, kopesht, hotel etj.

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme