Detajet e prones

TRR-1016-542 Ambjent me qera per zyra ne Myslym Shyri - Tirane

  • 13
  • 14
  • 19
  • 21
  • 22
  • 23
  • 24
  • 26

Property ID : TRR-1016-542

Qera 250 Euro /muaj - Ambjente biznesi, zyra
80 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera per zyra ne Myslym Shyri
Ndodhet ne katin e 3-te ne palla ekzistues, pallat buze rruge kryesore ku kryqezohet
rruga Myslym SHyri me Muhamet Gjollesha me pamje nga rruga Muhamet Gjollesha
Ka nje siperfaqe prej 80 m2 te organizuar ne nje 3 ambjente, koridor, tualet dhe ballkon.
Ofrohet bosh, me punime dhe istalime te reja, 2 kondicionere etj.
Ka dy dritare nga rruga kryesore per reklamimin e biznesit
E pershtatshme per zyra, fondacione, klinike etj.
Avantazh i kesaj prone eshe vendodhja e saj nje pike referimi per biznesin tuaj.
Cmimi 250 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme