Detajet e prones

TRR-1016-548 Vile 3- kateshe me qera ne Autostraden Tirane-Durres, Km1 - Tirane

  • 3
  • 7
  • 8

Property ID : TRR-1016-548

Qera 1,500 Euro /muaj - Vila
500 m25 Dhoma Gjumi3 Tualet3 Garazhd  Shto ne liste Printo

Vile 3- kateshe me qera ne Autostraden Tirane-Durres, Km1
Shtrihet ne nje truall me siperfaqe te lire 1031 m2 dhe ndertim me siperfaqe 500 m2
te organizuar si me poshte:
-Bodrum i ndare ne dhoma dhe me tualet
-Kati i 1-re i organizuar ne sallon te madh , tualet i madh me dritare, koridor,kuzhine dhe ambjent ngrene
-Kati i 2-te organizuar ne 2+2 me 2 tualete dhe paradhome
-Kati i 3-te 3+2,2 ballkone, dhe 2 tualete
Vila ofrohet e mobiluar, me punime cilesore ne brendesi te saj , ambjenti eshte shtruar me parket
Me oborr te sistemuar, gjelberuar e rrethuar me mure me porte me vete me vend parkimi
ne oborr, bodrum dhe rreth saj
E pershtatshme per biznes, zyra, fondacione etj
Cmimi 1500 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme