Detajet e prones

TRR-1016-552 Apartament 1+1 me qera ne Bllok - Tirane

  • 1
  • 2
  • 1123

Property ID : TRR-1016-552

Apartamente me qera, Qera 500 Euro /muaj - Apartamente 1+1
50 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 1+1 me qera ne Bllok
Ndodhet ne katin e 4-rte banim ne pallat te ri prane farmacise
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 50 m2 te organizuar ne:
sallon, kuzhine te vecuar, dhome gjumi, tualete me dritare dhe koridor
Apartamenti ofrohet totalisht i arreduar me nje mobilim bashkekohor, kondicioner
ne te gjithe ambjentin etj.
Me orientim nga Lindje-perendimi me drite dielli gjate gjithe dites.
Pallati me ashensore me karte ekskluzivisht vetem per kete kat
Pallati ndodhet ne Bllok, e aksesueshme ne kembe nga rruhget kryesore te Tiranes
Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme