Detajet e prones

TRR-1016-553 Ambjent me qera prane stadiumit “Air Albania” dhe “Parkut Kombetar” - Tirane

  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 18
  • 19

Property ID : TRR-1016-553

Qera 1,200 Euro /muaj - Dyqan, zyra
150 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera prane stadiumit Air Albania dhe parkut kombetar.
Ndodhet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri me akses nga hyrja kryesore
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 150 m2 te organizuar ne nje hapesire te madhe dhe
me 2 tualete
Me sistem aspirimi, kondicionimi , me fasade dhe mundesi reklamimi per biznesin tuaj
I pershtatshem per zyra, call-center, sallon estetike,klinike etj.Ndodhet ne nje zone ku jane perqendruar shume aktivitete dhe biznese si te huaja dhe shqipetare
Cmimi 1200 euro/muaj

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme