Detajet e prones

TRR-1016-556 Ambjent me qera per zyra tek Ish Ekspozita - Tirane

 • 20
 • 21
 • 22
 • 23
 • 26
 • 27
 • 28
 • 30
 • 31
 • 33
 • 35
 • 36
 • 37

Property ID : TRR-1016-556

Qera 600 Euro /muaj - zyra
147 m24 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Ambjent me qera per zyra tek Ish Ekspozita.
Ndodhet ne katin e 2-te banim ne pallat buze rruge kryesore.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 147 m2 te organizuar ne :
5 dhoma , 2 tualete njeri me dritare, koridor dhe ballkon,
Apartamenti eshte i pershtatshme per zyra avokatie, zyre permbarimore, klinike
parukeri etj.
Ofrohet bosh, me punime cilesore, me 2 kondicionere etj
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, siguri dhe administrim
Cmimi 600 euro/muaj

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme