Detajet e prones

TRR-1016-566 Apartament 2+1 me qera prane Sheshit Avni Rustemi - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10

Property ID : TRR-1016-566

Apartamente me qera, Qera 350 Euro /muaj - Apartamente 2+1
120 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera prane Sheshit Avni Rustemi
Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile prane rruges kryesore
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, koridor dhe ballkon.
Ofrohet totalisht i mobiluar.
Me orientim jug-lindje me pamje paronamike dhe me drite dielli gjate gjithe dites.
Vila ndodhet ne zone te qete per banim duke ju ofruar dhe siguri
Cmimi 350 euro/muaj

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme