Detajet e prones

TRR-1017-769 Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Federik Shiroka , 21 dhjetori - Tirane

 • 21
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9

Property ID : TRR-1017-769

Apartamente me qera, Qera 400 Euro muaji - Apartamente 2+1
105 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera apartament 2+1 tek rruga Federik Shiroka , 21 dhjetori 
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 105 m2
Eshte e organizuar ne : 2 dhoma gjumi ,1 soxhorno,2 tualete dhe nje ballkon te madhe
Ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me 2 ashensora dhe administrim.
Apartamenti ka nje mobilim bashkekohor
ka lavastovilje ,TV plazma 50,grila alumini ,2 kondicionera
Ndodhet ne nje zone te qete.
Cmimi  i qerase  400 euro  / muaji

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme