Detajet e prones

TRR-1115-319 Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes tek 9-kateshet - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • 6

Property ID : TRR-1115-319

Apartamente me qera, Qera 286 Euro /muaj - Apartamente 2+1
100 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne Qender te Tiranes tek 9-kateshet.
Ndodhet ne katin e 2-te bje shtepie private , prane rruges kryesore
Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne: sallon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon dhe koridor.
Apartamenti ofrohet i mobiluar.
Kati i 1-re i baneses eshte i pabanuar dhe jepet vetem ky kat me qera
Ka oborr te sistemuar te rrethuar me mure me sistem alarmi, me porte dhe ka vend parkimi per makinen brenda oborrit.

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme