Detajet e prones

TRR-1115-327 Apartament 2+1 me qera mbrapa Europianit - Tirane

  • 20140224_183151
  • 20140224_183159
  • 20140224_183210
  • 20140224_183225
  • 20140224_183238
  • 20140224_183321
  • 20140224_183326

Property ID : TRR-1115-327

Apartamente me qera, Qera 250 Euro /euro - Apartamente 2+1
90 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera mbrapa Europianit
Ndodhet ne katin e 9-te nje pallati 11 katesh prane rruges kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 90 m2 te organizuar ne: salllon sebashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon.
Ofrohet totalisht e mobiluar.
Me orientin jug-perenidm me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar siguri, administrim, ashensore dhe ndodhet prane rruges se Kavajes, Bulevardit Gjergj Fishta etj.
Cmimi 35.000 leke/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme