Detajet e prones

TRR-1115-332 Apartament 2+1 me qera ne Tirane te Re - Tirane

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 10
 • 11
 • 13

Property ID : TRR-1115-332

Apartamente me qera, Qera 500 Euro /muaj - Apartamente 2+1
120 m22 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne Tirane te Re
Ndodhet ne katin e 8-te ne pallat te ri prane gjimnazit Petro Nini
Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine te vecuar , 2 dhoma gjumi, tualet,koridor dhe nje verande prej 50 m2.
Me orientim lindje-perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites dhe me pamje te mrekullueshme nga liqeni duke ju ofruar mundesin e kalimit te mbremjeve relaksuese.
Ofrohet e mobiluar me te gjitha pajisjet.
Pallati eshte i ri duke ju ofruar ashensore, administrim,siguri si dhe pozicionohet vetem disa metra larg Liqenit Artificial, zones se Bllokut etj.
Cmimi 500 euro/muaj

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme