Detajet e prones

TRR-1115-333 Apartament 2+1 me qera ne Tirane te Re - Tirane

 • 1
 • 3
 • 4
 • 5
 • 8
 • 9
 • 11
 • 12
 • 13
 • 14
 • 16

Property ID : TRR-1115-333

Apartamente me qera, Qera 500 Euro /muaj - Apartamente 2+1
120 m22 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Apartament 2+1 me qera ne Tirane te Re
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat ekzistues prane rruges kryesore prane Carlsebergut.
Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne: sallon te madh, kuzhine 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe magazine.
Me orientim jug-lindje-perendim me ndricim natyral gjate gjithe dites.
Ofrohet totalisht e mobiluar me te gjitha pajisjet.
Pozicionohet ne nje zone e cila ndodhet afer zones se Liqenit artificial, Bllokut si dhe do te gjeni dyqane , restorante, markete te ndryshme.
Cmimi 500 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme