Detajet e prones

TRR-1115-334 Bar-restorant me qera ne Bllok - Tirane

Property ID : TRR-1115-334

Qera 4,800 Euro /muaj - Bar, Dyqan
488 m22 Tualet  Shto ne liste Printo

Bar-restorant me qera ne Bllok.
Ndodhet ne nje nga pikat e referimit te kesaj zone.
Ka nje siperfaqe totale prej 488 m2 nga te cilat 258 m2 eshte restoranti dhe 230 m2 eshte bar-kafe.
Ofrohet totalisht i arreduar me te gjitha pajisjet.
Ka nje aktivitet disa vjecare me klientele te rregullt dhe nje emer te krijuar nder vite.
I ndodhur prane institucioneve te huaj dhe shqipetare, zyrave, dyqaneve, buze rruge ky vend ju ofron te gjitha fasilitetet per thithjen e klienteve te rinj.
Cmimi 4800 euro/muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme