Detajet e prones

TRR-1115-340 Ambjent me qera ne Bllok - Tirane

  • 1
  • 3
  • 4

Property ID : TRR-1115-340

Qera 2,000 Euro /muaj - zyra

Ambjent me qera ne Bllok.
Ndodhet ne nje nga pallatet me ndertim cilesore dhe ne nje godine ku jane perqendruar institucione dhe zyra te ndryshme.
Ka nje siperfaqe prej 209 m2 te organizuar ne 2 kate qe lidhen me shkalle te brendshme.
I pershtatshem per cdo lloj aktiviteti si zyra, fondacione, qender kursesh, call-center etj.
Pozicionohet ne nje nga rruget me te rendesishme te Bllokut dhe qe ka frekuentim gjate gjithe kohes.
Cmimi 2000 euro/muaj

  • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme