Detajet e prones

TRR-1116-573 Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Naim Frasheri - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Property ID : TRR-1116-573

Qera 600 Euro /muaj - zyra
136 m23 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

-Apartament 3+1 me qera per zyra ne rrugen Naim Frasheri, pas bllokut te Ambasadave.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri me punime cilesore.
Me nje siperfaqe prej 136 m2 eshte e organizuar ne: sallon, kuzhine te vecuar,
3 dhoma, 2 tualete njera prej tyre me dritare, 4 ballkone dhe koridor.
Ambjenti eshte i shruar me parket, dritaret dopio xham dhe te pajisura me grila.
Me orientim jug-lindje-perendim te gjitha dritaret jane nga rruga kryesore.
Ka qene me qera zyra. Pallati ofron ashensore, siguri dhe administrim.
Cmimi 600 euro/muaj

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme