Detajet e prones

TRR-1116-578 Apartament me qera 4+1 - Tirane

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Property ID : TRR-1116-578

Apartamente me qera, Qera 500 Euro /muaj - Apartamente 4+1
170 m24 Dhoma Gjumi2 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera prane Ambasades Polake 4+1 me kuzhine ,
me dy ballkone me pamje nga ane te ndryshme.
Apartamenti ka dy tualete dhe linja internet ne te gjitha dhomat.
Cmimi 500 euro ne muaj

  • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme