Detajet e prones

TRR-1116-583 Apartament me qera afer kopshtit zoologjik - Tirane

 • dsc01058
 • dsc01043
 • dsc01045
 • dsc01047
 • dsc01048
 • dsc01049
 • dsc01051
 • dsc01052
 • dsc01053
 • dsc01054
 • dsc01056

Property ID : TRR-1116-583

Apartamente me qera, Qera 350 Euro muaj - Apartamente 1+1
60 m21 Dhoma Gjumi1 Tualet1 Garazhd  Shto ne liste Printo

Jepet me qera perballe Farit prane kopshtit Zoologjik,
siperfaqe 60 m2,1+1,tualet ,ballkon.
Ka garazh personal dhe eshte i mobiluar ,
orientimi nga jugu me kondicioner ne te dyja dhomat.
Eshte kompleks shume cilesor dhe i bukur.

Cmimi 350 euro ne muaj

 • :
Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme