Detajet e prones

TRR-1117-783 Jepet me qera kati i 1 i nje vile 3-Kateshe mbrapa Europianit. - Tirane

 • 1
 • 2
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 12
 • 14
 • 15
 • 16
 • 18
 • 19
 • 20
 • 21
 • 26
 • 27
 • v1
 • v2
 • v4
 • v5
 • v6
 • v7

Property ID : TRR-1117-783

Apartamente me qera, Qera 290 Euro muaji - Apartamente 3+1
130 m23 Dhoma Gjumi1 Tualet  Shto ne liste Printo

Jepet me qera kati i 1 i nje vile 3-Kateshe mbrapa Europianit.
Ka akses nga 21-Dhjetori,rruga Kavajes dhe Europiani.
Kati i pare ka nje siperfaqe prej 131m2 .
Eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi,sallon pritje sebashku me kuzhinen,tualet dhe verande.
Dy katet e tjera jane te mbylluar pasi perdoren vetem kur vijne pronaret nga jashte.
Ka nje oborr me siperfaqe te madhe ku mund te parkohen 4 makina. Oborri eshte i sitemuar.
Vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete. Eshte mjaft e pershtatshme edhe per zyra ose fondacione pasi ka nje siperfaqe te madhe ,vendin e parkingut dhe vendndodhje strategjike
Lirohet ne janar.
cmimi 35.000 leke/muaji

 • :

Te dhena specifike

Vendndodhja e Prones

Prona te ngjashme